dictionary ورود|ثبت نام
آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3 سال

آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3 سال

های پاندا
دوشنبه 20 آذر 1402

برخلاف چیزی که به نظر می آید یادگیری زبان هرچه از سن پایین تر شروع شود تاثیر بیشتری بر یادگیری دارد. در گذشته افراد معتقد بودند که یادگیری زبان باید از سن پایین (برای مثال زیر سه سال) بی فایده است در صورتی که مغز کودک در این سنین توانایی فوق العاده بالای روانی و ذهنی دارد. طبق تحقیقاتی که های پاندا به عمل آورده است دانش آموزانی که یک زبان خارجی را یاد گرفته اند در سایر دروس مدرسه بسیار توانامند تر هستند و سطح یادگیری بالاتری دارند.

بهترین سن یادگیری زبان برای کودک سن سه الی چهار سالگی است

در این سن کودکان درگیر بازی هستند و از طریق بازی خیلی سریعتر یادگیری در آنها شکل میگیرد. یادگیری همراه با سرگرمی روش نوینی است که تاثیر به سزایی بر سطح آموزش کودک دارد.آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3 سال

زمانیکه بچه ها در سن سه سالگی وارد کلاسهای آموزش زبان انگلیسی کودکان های پاندا میشوند، روش های انگلیسی گفتاری از طریق موسیقی، داستانها و اشعار کودکانه تمرین شده و بهبود می یابند. بچه ها با زبان انگلیسی آشنا میشوند و بدون اینکه حتی درک کنند در حال یادگیری زبان دیگری هستند.

سن مناسب آموزش زبان

در سن سه یا چهار سالگی، خردسال ترین دانش آموزان در فعالیت های بازی مانند شرکت میکنند و در مدت کوتاهی با زبان انگلیسی آشنا میشوند. همچنان که بچه ها در حال بازی هستند، های پاندا کلماتی را به زبان انگلیسی مطرح میکند و بچه را تشویق میکند تا از او تقلید کنند.

چرا باید یادگیری زبان خارجه در سن پایینی آغاز شود؟

این بسیار ساده است، هر چه دانش آموز سن کمتری داشته باشد در تقلید صداهای جدید و فرا گرفتن تلفظ ها موفق تر است. در دوران قبل از بلوغ، مغز برای یادگیری صدا ها و الگوهای جدید باز است. در این سن، بچه های کوچک این فرصت را دارند تا از طریق فعالیت های بازی-مانند، زبان را بیاموزند.