dictionary ورود|ثبت نام

درباره های پاندا

آکادمی زبان های خارجی های پاندا سیستم آموزش زبان جامعی است که مشکلات زبان آموزان را شناسایی کرده و با در نظر گرفتن راه حل این مشکلات، طراحی و آماده سازی شده است. همواره دغدغه ی ما این بوده است که به زبان آموزان کمک کنیم زبان انگلیسی را در سریع ترین زمان به صورت اصولی یاد بگیرند و با اعتماد به نفس و تلفظ صحیح صحبت کنند. آکادمی زبان های خارجی های پاندا اولین مرکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی است که با خلق عروسک های (پاندا) روشی جدید و خلاقانه ای را برای آموزش زبان انگلیسی طراحی کرده است. 

های پاندا مکانی است که با استفاده از گنجایش مغزی زبان آموزان و خلاقیتی که دارد بهره گرفته و شرایطی فراهم آورده است که زبان آموزان به راحتی و بدون استرس، زبان دوم را همچون زبان مادری فرا بگیرند.

یکی از بخش های آکادمی زبان های خارجی های پاندا آموزش تخصصی مخصوص کودکان و نوجوان است که به صورت کاملا حرفه ای و برنامه ریزی شده برای فرزند شما دوره های مختلفی را طراحی و آماده سازی کرده است که زبان آموزان علاوه بر زبان جدید، از لحاظ هوش و خلاقیت ، مهارتهای جدیدی را فرا گرفته و درک کودک از محیط اطرافش بالا می‌رود. شیوه ی آموزش، غیرمستقیم بوده و موارد آموزشی هر دوره در قالب بازی و فعالیت های شاد، متنوع و جذاب برای زبان آموزان طراحی شده است. هدف ما ایجاد فضایی شاد برای بازی کودکان است تا به صورت ناخودآگاه زبان مقصد را همراه با بقیه مهارتهای مورد نیاز گروه سنیشان، رشد دهند. همین مساله باعث جذب کودکان شده و آنها را به یادگیری زبان علاقه‌مند کرده است.

 آکادمی زبان های خارجی های پاندا با طراحی تکنولوژی پاندا کوچ درهر لحظه کنار شماست و شما را در این مسیر سخت یاری و راهنمایی میکند و تمامی دغدغه ها و نگرانی های شمارا در زمینه برنامه ریزی برطرف میکند. از طرف دیگر برنامه درسی ما نیز مختص مجموعه های پاندا بوده و با توجه به سطح زبان و گروه سنی زبان آموزان طراحی و تدوین می شود.

از مزایای پاندالینی شدن یادگیری زبان به صورت تخصصی، آموزش با کمترین هزینه و بازدهی بالا،ارتباط کاملا تعاملی و مکالمه محور زبان آموز با مدرسین دوره ها،صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی، استفاده از جدیدترین متدهای آمورشی ، پشتیبانی کامل درسی ، کنترل کامل بر یادگیری زبان آموزان و استفاده از تکنولوژی پانداکوچ است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای های پاندا محفوظ است