dictionary ورود|ثبت نام

پکیج صوتی ۲۸ هفتگی جنینی تا ۶ ماهگی کودک

  • 5

دوره های این پکیج

توضیحات

اگر از والدینی هستید که کودکی در راه دارید و تصمیم به دوزبانه شدن کودکتان بعد از به دنیا آمدنش دارید، مطمعنا تعجب خواهید کرد اگر بدانید جنین شما همین حالا در داخل رحم در حال یادگیری زبانهایی هست که در معرض آنها می باشد. برای بیشتر افراد این سوال وجود دارد که آیا جنین می‌تواند قبل از به دنیا آمدن زبان انگلیسی را بیاموزد؟ باید بگوییم که بله جنین در دوران بارداری در حال یادگیری بوده و شما می‌توانید با برنامه ریزی دقیق و روزانه به کودک خود زبان را در دوران بارداری آموزش دهید. پس نیازی نیست که منتظر به دنیا آمدن کودکتان باشید و از همین دوران می توانید شروع به دوزبانه کردن آن ها بکنید. بر اساس تحقیقات علمی طی ده هفته آخر بارداری سیستم شنوایی جنین تکمیل می شود و جنین صحبتهای مادر و صداهای اطراف مادر را می شنود و از این زمان شروع به یادگیری های اولیه از راه شنیدن می کند. اگر جنین در این دوران در معرض یک یا چند زبان قرار داشته باشد (یعنی مادر با آن زبان تکلم کند و یا آن زبان در محیطی که مادر در آن قرار دارد پخش شود), کودک بعد از به دنیا آمدن آن زبان یا زبانها را می شناسد و آنها را از بقیه زبانها تفکیک می کند. و نهایتا خیلی سریع با آن زبانها ارتباط برقرار کرده و سرعت یادگیری بالایی در آن زبانها دارد. پس در نتیجه اگر در محیط اطراف مادر باردار (طی ده هفته آخر بارداری) آهنگ و فایلهای انگلیسی پخش شود جنین شروع به یادگیری های اولیه انگلیسی می کند و بعد از به دنیا آمدن انگلیسی را سریعتر یاد می گیرد. های پاندا برای تسهیل این هدف یک نقشه راه یادگیری زبان طراحی کرده است که به شما کمک می کند مسیر درست یادگیری سریع و لذت بخش زبان انگلیسی را پیدا کنید. و بتوانید بدون اشتباه در کوتاهترین زمان فرزند دو زبانه محبوب خود را پرورش دهید و آینده ای درخشان برای او ترسیم کنید.

چه چیزهایی در این پکیج آموزش داده میشه

قیمت

-خرید پکیج

6,500,000 تومان

نظرات (4) نظر جدید

5

نمره ی دوره
سمیه توکلی

سمیه توکلی

پنج شنبه 10 شهریور 1401

با سلام / بسیار استفاده بردم از مطالبی که به صورت رایگان قرار داده بودید .ممنونم و متشکر

محسن شهریاری

محسن شهریاری

چهار شنبه 26 مرداد 1401

وقت عالی به خیر در مورد مکالمه هم روش شما حرف نداره و واقعا می پسندم... وجه تمایز شما به بقیه اینه که به خوبی با ماهیت زبان و پروسه یادگیری آن آشنایید و اهمیت ساختار را درک کرده اید و در شیوه تدریس آن را به خوبی پیاده می کنید.

فاطمه مرادی

فاطمه مرادی

سه شنبه 25 مرداد 1401

همیشه از خودم می‌پرسیدم چطور میشه بدون کلاس شرکت کردن تو کلاس‌های آموزشی زبان خوند؟ اون هم به این راحتی که خیلی اساتید کمی آموزشش میدن؟ های پاندا جایی بود که تونست به این سوالای من جواب بده.

سامان بختیاری

سامان بختیاری

شنبه 8 مرداد 1401

همیشه یادگیری زبان انگلیسی برام سخت بود و نیمه‌کاره رهاش می‌کردم. تا اینکه با های پاندا آشنا شدم و به کمک اساتید این مجموعه تونستم یک بار برای همیشه این مسیر نیمه‌کاره را تموم کنم.

7
دوره
397
درس

0 % پیشرفت
پشتیبانی پکیج : 90 روزه

پیش نمایش

ثبت نظر

نمایش دوره

برای نمایش دوره ابتدا وارد سایت شده و سپس دوره را خریداری نمایید

نمایش رایگان دوره

برای نمایش دروس رایگان دوره ابتدا باید وارد حساب خود شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای های پاندا محفوظ است