dictionary ورود|ثبت نام

پکیج VIP + فلش کارت هوشمند

  • 5

دوره های این پکیج

با خرید این پکیج، پکیج های زیر را هدیه بگیرید

بسته همراه

این بسته همراه شامل: در پکیج آموزش زبان انگلیسی های پاندا زبان انگلیسی به صورت غیر مستقیم و بر اساس زبان مادری به کودکان و نوجوانان آموزش داده می‌شود. استفاده از کاراکتر عروسکی های، شعر و موسیقی برای یادگیری ناخودآگاه زبان، موزیک ویدیوهای اختصاصی، کارتون های جذاب و استفاده از متدهای داستانی از ویژگی‌های منحصر به فرد این پکیج است. شیوه آموزشی های پاندا کاملا بازی محور و از طریق در معرض قرار دادن زبان آموزان است. شما با خرید این مجموعه فلش کارت هوشمند جادویی و سخنگو + فلش مموری ۶۴ گیگی های پاندا را دریافت خواهید کرد. -1 عدد فلش مموری 64 گیگ - فلش کارت جادویی

توضیحات

یکی از قوی‌ترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان متعلق به آکادمی زبان های پانداست. در پکیج آموزش زبان های پاندا مهم‌ترین لغات و مکالمات با تکنیک‌های ویژه به زبان آموزان آموزش داده می‌شود. استفاده از کاراکتر عروسکی های، شعر و موسیقی برای یادگیری ناخودآگاه زبان، موزیک ویدیوهای اختصاصی، کارتون های جذاب و استفاده از متدهای داستانی از ویژگی‌های منحصر به فرد این پکیج است. شیوه آموزشی های پاندا کاملا بازی محور و از طریق در معرض قرار دادن زبان آموزان است.

چه چیزهایی در این پکیج آموزش داده میشه

  • شامل چیست

قیمت

-خرید پکیج

9,500,000 تومان

نظرات (4) نظر جدید

5

نمره ی دوره
سمیه توکلی

سمیه توکلی

پنج شنبه 10 شهریور 1401

با سلام / بسیار استفاده بردم از مطالبی که به صورت رایگان قرار داده بودید .ممنونم و متشکر

محسن شهریاری

محسن شهریاری

چهار شنبه 26 مرداد 1401

وقت عالی به خیر در مورد مکالمه هم روش شما حرف نداره و واقعا می پسندم... وجه تمایز شما به بقیه اینه که به خوبی با ماهیت زبان و پروسه یادگیری آن آشنایید و اهمیت ساختار را درک کرده اید و در شیوه تدریس آن را به خوبی پیاده می کنید.

فاطمه مرادی

فاطمه مرادی

سه شنبه 25 مرداد 1401

همیشه از خودم می‌پرسیدم چطور میشه بدون کلاس شرکت کردن تو کلاس‌های آموزشی زبان خوند؟ اون هم به این راحتی که خیلی اساتید کمی آموزشش میدن؟ های پاندا جایی بود که تونست به این سوالای من جواب بده.

سامان بختیاری

سامان بختیاری

شنبه 8 مرداد 1401

همیشه یادگیری زبان انگلیسی برام سخت بود و نیمه‌کاره رهاش می‌کردم. تا اینکه با های پاندا آشنا شدم و به کمک اساتید این مجموعه تونستم یک بار برای همیشه این مسیر نیمه‌کاره را تموم کنم.

5
دوره
260
درس

0 % پیشرفت
پشتیبانی پکیج : 180 روزه

پیش نمایش

ثبت نظر

نمایش دوره

برای نمایش دوره ابتدا وارد سایت شده و سپس دوره را خریداری نمایید

نمایش رایگان دوره

برای نمایش دروس رایگان دوره ابتدا باید وارد حساب خود شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای های پاندا محفوظ است